MENU

Mamy dostępne szczenięta Buldoga Angielskiego !!!!

O nas

"Dom bez psa jest tylko zwykłym mieszkaniem..."Jesteśmy małą,domową hodowlą,zarejestrowaną w ZKwP. Posiadamy w naszej hodowli dwie rasy - buldoga angielskiego i basset hounda. W naszym domu od zawsze były psy. Towarzyszą nam i naszym dzieciom - 12-letniej Zosi i 4-letniemu Antkowi w codziennym życiu, dzielą nasze radości i smutki, uczą odpowiedzialności oraz bezinteresownej miłości i nieustannie wywołują uśmiech na naszych twarzach. Najpierw w naszym domu pojawiła się Kola - mała suczka shih tzu, która od razu skradła nasze serca. Obecnie jest seniorką stada, z fotela kontroluje sytuację i nieustannie domaga się pieszczot. Parę lat póżniej dołączyła do nas Dora (duży szwajcarski pies pasterski) - olbrzymka o gołębim sercu. Dora z oddaniem pilnuje domu, a najszczęśliwsza jest wtedy, gdy jesteśmy wszyscy razem. Z czasem nasze stado powiększyło się, niemal równocześnie, o suczkę buldoga angielskiego - Sambę - w domu zwaną Stefką oraz suczkę rasy basset hound - Rózię. Te dwie rasy (choć tak różne) mają w naszych sercach szczególne miejsce. Urzekły nas nie tylko swoją niebanalną urodą, ale przede wszystkim cudownym charakterem. Stefka jest dość nietypowym buldogiem. Zamiast wylegiwania się woli towarzyszyć nam podczas prac w ogrodzie, a podczas wyścigów z olbrzymią przyjaciłóką Dorą potrafi rozwijać oszałamiającą prędkość :) Kiedy patrzę w jej mądre oczyska, jestem przekonana, że rozumie więcej niż niejeden człowiek... Rózia to nasza domowa przytulanka - suczka z sercem na dłoni (a raczej na ogonie :)). Swoim spojrzeniem rozbraja każdego i nie można jej nie pokochać...

W sierpniu 2020 r. dołaczyła do naszej rodziny piękna suczka buldoga angielskiego -Mystic Diamond Santa Rosa ,w domu zwana Saszą. Sasza urodziła się 05.05.2020.

Uważamy, że najważniejszy jest charakter psa. Nasze suczki są zsocjalizowane,wychowywane z dziećmi i innymi psami. Są one dla nas przede wszystkim przyjaciółkami i członkami naszej rodziny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz profilu na fb.